Dziękuję, że jesteś.

Przestrzeń, z której każdy może zabrać ze sobą to czego mu najbardziej potrzeba.

Tworzę to miejsce z potrzeby pisania i dzielenia się moimi doświadczeniami, przemyśleniami oraz zainteresowaniami z innymi. Nie narzucam nikomu mojego stylu życia ani zapatrywania się na ten świat. Weź to, czego najbardziej teraz potrzebujesz. Cokolwiek, abyś poczuł się dobrze i komfortowo tu i teraz.

Długo zastanawiałam się, co powinnam zawrzeć w tej sekcji; co będzie odpowiednie. A przecież to nie jest moje zadanie. Nie ma poprawnej wersji i nie ma tej złej. Jest tylko moja prawda i moje odczucia. Nie moim zadaniem jest zastanawianie się, ocenianie i przejmowanie się tym, co poprawnie wypadnie.

W mojej rzeczywistości istnieje moja prawda, to w co ja zadecyduje uwierzyć i co przełoży się na moją teraźniejszość. Moje doświadczenia to moja mądrość, i to właśnie te doświadczenia ukształtowały mnie na osobę, którą dzisiaj jestem. To wszystko doprowadziło mnie do dzisiejszego miejsca spokoju, harmonii i pełnej, bezwarunkowej akceptacji.

Już nie szukam poklasków, zatwierdzeń. Odpuszczam potrzebę walidacji przez kogokolwiek. Jedyną osobą, której akceptację poważam, jestem ja. Nie zależy mi, aby się dopasować. Bo w co tak naprawdę mam się wpasować? W standardy osób, które mają inne doświadczenia i postrzegają świat w zupełnie inny sposób? Każdy szuka swojego miejsca. Ja również długo poszukiwałam. Błądziłam. Dopatrywałam się szczęścia, spełnienia nie w tych miejscach, które mogłyby mi to dać. Mój sposób postrzegania nie jest tym idealnym. Ale jest to mój własny.

Nie podchodźmy do życia zbyt serio. W rzeczywistości jest ono łatwe i przyjemne, polegające na radości, bezwarunkowej miłości do siebie oraz tego świata. Nie ma zła. Istnieje tylko nasza indywidualna perspektywa i jej odbicie w naszej rzeczywistości.

<span>%d</span> bloggers like this: