Cześć

Nie będę rozpisywać się tutaj o studiach, jakie ukończyłam, kursach, których się podjęłam czy pracy zarobkowej. Rozumiem, że taki koncept przyjęto w naszym społeczeństwie: „Powiedz mi, czym się zajmujesz, a ja powiem Ci, jakim człowiekiem jesteś”. To jakie studia ukończyliśmy, zdaje się być wyrocznią naszego charakteru. Nie krytykuję, ani nie potępiam tych zapatrywań, akceptuję i toleruję je w pełni. Ja zwyczajnie preferuję inną rzeczywistość.

Nie chciałabym przedstawiać się Wam w tych kategoriach. Wierzę, że kim jesteśmy, określamy przez całe życie i ta podróż nigdy się nie kończy.

Wierzę również, że to my sami kreujemy swoją rzeczywistość. Każde, ale to każde zjawisko czy osoba na naszej drodze pojawiły się dlatego, że sami sobie tę sytuację stworzyliśmy, poprzez nasze myśli, przekonania, a czasami w konsekwencji nasze akcje.

Aby zmienić nasz świat zewnętrzny, należy dokonać zmian w nas samych. W naszych zapatrywaniach na świat, w naszych wierzeniach w rzeczy z pozoru niemożliwe, w naszych przekonaniach o naszych możliwościach.

Dostajesz zawsze to, co sam dajesz.

Tworze to miejsce z myślą harmonii, ciepła, inspiracji a przede wszystkim akceptacji. To my sami decydujemy o jakości osób, których dopuszczamy do naszego życia. Tyczy się to zarówno osób w świecie rzeczywistym jak i tym wirtualnym. To my dokonujemy wyborów, kogo obserwujemy na mediach społecznościowych, a więc kto może codziennie mieć wpływ na nasze samopoczucie.

Wybierajmy świadomie.

Pragnę, aby ta platforma była miejscem rozwoju, wsparcia i zaufania. Zbyt wiele osób zmaga się z poczuciem niskiej samooceny, zaprzepaszczając swój potencjał i możliwości osiągania wielkich rzeczy.

Udowodnię, że można zmienić nasz umysł, zaprogramować naszą podświadomość od nowa, aby zbudować zdrową relację z samym sobą oraz światem zewnętrznym. Posłużę się własnymi oraz cudzymi doświadczeniami, a także wiedzą zdobytą na przestrzeni lat z zakresu psychologii rozwoju.

Ty sam jesteś swoją największą siłą. Twój umysł to najcenniejsze dla Ciebie narzędzie, które pomoże Ci stworzyć z Twojego życia prawdziwe arcydzieło. Do dzieła.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: