Prawo Przyciągania (LOA)

Prawo przyciągania jest wszechobecne i stałe. Nie możesz odmówić z jego korzystania. Dokładnie jak prawo grawitacji: ono istnieje i oddziałuje na nas non stop, w innym przypadku niebo byłoby pełne bezwiednie latających ludzi.

Zrozumienie tego procesu przyniesie Ci wiele korzyści. Pamiętaj, prawo przyciągania jest tu dla ciebie i działa dla ciebie. Skoro prawo przyciągania jest nieustannie obecne w naszym życiu i odpowiada na nasze myśli, czy nie korzystniej jest współgrać z jego oddziaływaniem lub wykorzystywać je dla naszego komfortu?

Nic w twoim życiu nie pojawia się przypadkowo. Ty zapraszasz i przyciągasz to do swojego życia. Bez wyjątków. WIELKA KROPKA.

Jeśli widzisz przed sobą coś, czego chciałbyś więcej w swoim życiu, poprzez poświęcaniu temu uwagi, a zarazem myśli, zapraszasz to do swojego życia. Tym samym jeśli, widzisz coś, czego nie chcesz lub nawet panicznie się boisz, również zapraszasz to do swojego życia, ponieważ skupiasz na tym swoją uwagę. Im dłużej o tym myślisz, tym większą moc Twoja myśl nabiera i coraz większą siłę przyciągania posiada.

Pragniesz kontrolować swoje życie? Chcesz rozbudzić w sobie tę moc, która tworzy wszystko dookoła ciebie? Wystarczy, że będziesz rozkoszować się życiem. Tu i teraz. Bez rozpamiętywania przeszłości, czy wybiegania w przyszłość.

Kontrolować swoje życie, to nic innego jak rozkoszować się swoim życiem.

Wszystko, czego doświadczasz, doświadczasz tego, ponieważ Prawo Przyciągania konsekwentnie odpowiada na myśli, jakim poświęcasz czas i uwagę w swojej głowie. Bez względu na to czy rozpamiętujesz przeszłość, czy skupiasz się na tym co widzisz w danym momencie, czy snujesz myśli o przyszłości. W chwili myślenia o tym wzbudzasz w sobie emocje, uczucia a one powodują wibracje wysyłane w przestrzeń, na które to właśnie Prawo Przyciągania odpowiada korelującymi wydarzeniami i osobami w twoim życiu.

Możesz to robić świadomie lub nie, ale nie zmienia to faktu, że to robisz.

Wszystko jest Energią. Wszystko składa się z atomów, cząsteczek. Wszystko wydziela wibracje, nadaje na określonej częstotliwości. To, co nadaje na podobnych falach (częstotliwościach), jest do siebie przyciągane.

Wszechświat odbiera Cię tylko na podstawie wibracji, których nadajesz. Skoro wydzielasz je nieustannie, warto zadbać, aby odpowiadały one twoim pragnieniom i wizji życia, jakie pragniesz zmaterializować, czyli wykreować.

Nasza obecna częstotliwość jest uwarunkowana naszymi myślami, wierzeniami, a w konsekwencji emocjami, które w nas przeważają. Jeśli przez większość dnia skupiasz myśli na zamartwianiu się – dostaniesz więcej okoliczności i wydarzeń, o które będziesz się martwił. Taką wiadomość wysyłasz do Wszechświata: „Lubię się martwić, proszę dostarcz mi więcej przykrych wydarzeń, abym mógł się martwić jeszcze więcej”. To samo dotyczy Twoich wibracji, jeśli przez większość czasu skupiasz się na pozytywach i pięknych rzeczach wokół ciebie, wysyłasz wtedy wiadomość, że pragniesz więcej rzeczy, widoków, ludzi, których będziesz mógł doceniać.

Skoro przeszłość nie istnieje, nie ma na nas wpływu. To, co się wydarzyło jest już rozdziałem zamkniętym i nie możemy tego zmienić. Nie jest warte czasu, energii, a tym bardziej naszych wibracji, aby skupiać się i rozmyślać nad naszą przeszłością (pamiętaj, powracanie do przykrych wspomnień również definiuje częstotliwość naszych wibracji).

Przyszłość też się jeszcze nie wydarzyła i żadne zamartwianie czy snucie planów nie uchroni cię przed tym, co nastąpi, szczególnie jeśli napełniasz się negatywnymi emocjami jak np. lęk, niepokój, frustracja, zniecierpliwienie, złość czy zawiść.

Jest jeden sposób, aby mieć wpływ na to, co nastąpi. Skupić się na wibracjach, czyli emocjach, jakie odczuwasz dokładnie w tym momencie. Jedyne, co musisz zrobić, to czuć się dobrze. Dokonaj maksymalnych starań, aby promieniować pozytywnym nastawieniem, wdzięcznością, miłością do świata, okoliczności, tego,co posiadasz i osób, które cię otaczają.

Twój świat teraźniejszy oraz ten przyszły jest bezpośrednio kształtowany poprzez sygnał, jaki w tym momencie wysyłasz.

Masz w sobie wbudowany system nawigacyjny (twój osobisty GPS). Tym systemem są emocje. To one wskazują Ci czy zmierzasz w dobrym kierunku, trasą najszybszą, najmniej zakorkowaną, najprzyjemniejszą dla ciebie lub czy wybrałeś drogę największego oporu, najdłuższą i z największymi wybojami. Dobre samopoczucie, pozytywne emocje naprowadzają cię do najdogodniejszej ścieżki. Negatywne emocje sygnalizują, że kierujesz się niewłaściwą i uciążliwą drogą.

Jesteś tutaj, aby tworzyć świat taki jaki tobie pasuje, podczas kiedy pozwalasz, aby świat i inni ludzie również istnieli obok ciebie, z ich upodobaniami oraz ich wyborami, bez skupianiu się na tym, jakie decyzje podejmują i jak one oddziałują na ciebie. Dopóki nie poświęcisz im uwagi, nie mają oni wpływu na twoje wibracje.

Prawo Przyciągania zawsze jest sprawiedliwe. Nic nie wydarza się przypadkowo. Możesz z początku dąsać się na to stwierdzenie, ale w końcu dostrzeżesz możliwości i ogromne moce, które w tobie drzemią. Kiedy tylko zrozumiesz Prawo, będziesz mógł radośnie i z pełną satysfakcją rozkoszować się tym, co kreujesz w swoim życiu, tym razem celowo i świadomie.

Nie ma takiej rzeczy, której nie możesz mieć czy być. Istnieje również możliwość, aby pozwolić odejść pewnym doświadczeniom czy osobom z twojego życia.

Czemukolwiek poświęcasz uwagę, rośnie, powiększa się i dominuje w twoim doświadczeniu. Jeśli skupisz swoją myśl na pewnej kwestii wystarczająco długo, ta myśl zacznie w tobie dominować i powstanie z niej przekonanie. A każde przekonanie tworzy twoją rzeczywistość, innymi słowy to, w co wierzysz, z łatwością dostrzeżesz w swoim życiu.

Kiedy już dostroisz się do danej myśli, budzi ona w tobie emocje. Im dłużej czasu poświęcasz danej myśli, tym większą wibrację (emocję) wysyła, a którą to Wszechświat odbiera.

Nie ma znaczenia, czy uwagę poświęcasz temu, czego chcesz więcej lub czego absolutnie nie chcesz w swoim życiu. Prawo przyciągania nie bierze pod uwagę takich rozróżnień. Twoja uwaga danej rzeczy, konspektowi, zachowania pewnej osoby stanowi zaproszenie ich do twojego życia. Im dłużej poświęcasz temu uwagę, tym więcej takich odnośników znajdujesz dookoła siebie.

Prawo Przyciągania nie dyskutuje, nie waha się. Kiedy powtarzasz sobie „Nie mogę sobie na to pozwolić”, kiedy czujesz się ograniczony, to faktycznie w takich sytuacjach konsekwentnie będziesz się znajdował. Naucz się myślenia: „Kupuję to. Tak postanowiłam”. W konsekwencji zapomnij o tym gdzie, co i jak. To nie jest już twoje zmartwienie. Odpowiednie pomysły i inspiracje same przyjdą do twojej głowy, w odpowiednim czasie i momencie.

Nie jest możliwe, aby wypchnąć coś ze swojego doświadczenia. Prawo tak nie działa. Prawo nie uznaje wykluczania. Prawo zna tylko przyciąganie. Skupiając się na złu, niesprawiedliwości, ubóstwie na tym świecie, nie sprawisz, że wszystko to zniknie, nie rozwiążesz tym problemów. Wręcz przeciwnie, tylko je spotęgujesz w swoim życiu – będziesz czytał/oglądał więcej wiadomości na ten temat, znajomi będą opowiadać ci o ich problemach, aż przyciągniesz te problemy bezpośrednio do swojej rzeczywistości.

Wyobraź sobie, że tworzysz swój własny słownik. Wyrzuć z niego słowa, które mają negatywny wydźwięk i skojarzenia. Nie ma powodu, abyś używała takich słów, pojęć w swoim umyśle. Nie ma potrzeby na definicję słowa zło, strach, bieda, niedola itd. Ponieważ w twojej rzeczywistości nie ma na nie miejsca.

Więc mamy ogromny wpływ na to, co pojawia się w naszym życiu. Tak naprawdę tylko my sami możemy zaprojektować w jakim świecie radujemy się z naszego istnienia.

Myśli, które wpuszczasz codziennie do swojego umysły, które Ty sam tworzysz, determinują z kim spędzasz czas, w jakich okolicznościach się znajdujesz, a więc całą twoją rzeczywistość. Brzmi tak banalnie. A jednak, poprzez lata kodowania, praktyki zamartwiania się i negatywnych myśli, tak ciężko jest nam przestawić się na pozytywne oczekiwania i wiarę w siebie.

Twoje myśli warunkują Twoje życie. Dzisiejszy stan twojego umysłu to gwarancja twojej przyszłości, czy nie logiczne wydaje się zainwestowanie w swoje „tu i teraz”?

Jeśli chcesz mieć wpływ na swoje życie, przyszłe wydarzenia i okoliczności, to proste. Bądź wdzięczna. Bądź wdzięczna za rzeczy oczywiste oraz te zaskakujące. Dostrzegaj cud każdego dnia. Oczekuj cudów każdego dnia.

„I otrzymacie wszystko, o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie”. (Mt 21,22)

Twoje TERAZ jest trampoliną, do tego co NADCHODZI.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: